Hakkımızda

Hakkımızda | Gündüz İnşaatFaaliyetlerine 1984 yılında kurduğu Gündüz İnşaat ile başlayan Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Gündüz ,kurumsal bir firma olarak inşaat ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir.

1984 yılından itibaren tamamlamış olduğu ve halihazırda sürmekte olan projeleriyle yüksek sayıda konut , sanayi yapısı ,eğitim yapısı ,Best Replica Watches endüstriyel yapı inşa etmiş ,ve yüksek talep doğrultusunda projelerine hız kesmeden yüksek yaşam standartı baz alınarak devam etmektedir.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde inşaat sektörünün yanı sıra turizm alanında da faaliyetlerine devam eden Gündüz İnşaat, Yaz turizminin gözde merkezlerinden olan Muğla Bodrumda da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gündüz İnşaat’ın tecrübeli mimarlarından olan Yüksek mimar İbrahim Baytekin ise İstanbul da birçok üst düzey projeye imzasını atmış ve bunun yanı sıra bilgi ve birikimini üniversitelerde Akademisyenlik Müteahitlik ve şantiye yönetimindeki 54 senelik deneyimini bizlere aktarmak üzere aramıza katılmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Gündüz’ün oğlu olan Mimar Memet Gündüz Richard Mille Replica bitirmiş olduğu üniversiteden dereceyle mezun olarak edinmiş olduğu bilgileri günümüz teknoloji ve yenilik çağına uyarlayarak önemli projelere imza atmakta ve Gündüz İnşaat’ın vizyonuna katkıda bulunmaya devam etmektedir.