Anasayfa İletişim Site Haritası
 
Anasayfa Kurumsal Faaliyetlerimiz Kariyer Foto Galeri Referanslar İletişim
Gündüz Insaat
 
Hakkımızda
Kat Karşılığı İnşaat
Alt Yapı İşleri
Çevre Düzenleme İşleri
Kaba İnşaat İşleri
Brüt İnşaat İşleri
İnce İnşaat İşleri
Referanslar
Foto Galeri
Tüm Haberler
 
  Hakkımızda  
 

Gündüz İnşaat 2003 yılında 21 yıllık Bayram Gündüz şahıs firmasının kurumsallaşmasını teminen kurulmuştur. Ortaklardan Bayram Gündüz, 1984 yılından bu yana taahhüt işleri yaparak sektörde yerini almış, hak ettiği yere oturmuştur.
Gündüz İnşaatın proje ve teknik koordinasyonunu yüklenen Y. Mimar İbrahim Baytekin ise mezun olduğu 1966'dan bu yana bir çok önemli projeye imza atmış, part-time öğretim üyeliği, müşavirlik, müteahhitlik ve şantiye yönetimi konularındaki 44 yıllık deneyimini bizlere aktarmak üzere aramıza katılmıştır. 1985'den buyana ağırlıklı olarak Bodrum ve çevresinde yaptığı çalışmalar yörede gayet iyi bir şekilde bilinmektedir. Malzeme ve eleman seçimindeki titiz tutumu ve vizyonu ile şirketimizin önemli bir ayağını teşkil etmektedir.

Amacımız ;
Türkiye'de yapı inşaat sektörüyle ilgili tüm konularda, ülke çapında ve uluslararası alanda çağımızın en son teknolojilerini uygulayarak bütün rakipleriyle rekabet edebilecek seviyeye gelmektir.
Güzel Türkiyemizin imarına ve milletimizin refahına katkıda bulunmayı kendimize hedef seçmiş olmanın gururunu yaşamaktayız.

 


 
     
   
   
Anasayfa Kurumsal Referanslarımız İletisim Site Haritası